Hakkımızda
AYD İç Mimarlık, İstanbul Merkezli tasarım ve uygulama ofisidir. Mimari ve iç mimari tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti veren AYD İç Mimarlık yurt içi ve yurtdışında bir çok projeye imza atmıştır.
Misyonumuz
Misyonumuz; insan ihtiyacının, çevre yönetiminin, değer yaratmanın, bilim ve sanatın yaratıcı karışımı ile birlikte müşterilerimize modern tasarım fikirleri ve çözümleri sunmaktır.
Biz nasıl çalışıyoruz ?
İşbirliği, bizim için yol gösterici bir güçtür. Çünkü iyi sonuçlara ulaşmak için müşterilerimizle sürekli devam eden bir diyalog kurulması gerektiğine inanmaktayız. Müşterilerimizi, çalışma arkadaşı olarak görüyor, birlikte her projeye benzersiz bir meydan okuma ile yaklaşıyoruz.
Neler Yaptık ?
AYD İç Mimarlık olarak kamu projeleri, sivil ve kültürel binalar, ofis ve iş yerleri, özel evlerden ürün tasarımına kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermekte ayrıca mimari için sürdürülebilir bir yaklaşıma öncülük etmekteyiz.
Diğer Mimarlık Ofislerine Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
Biz kendi projelerimizin yanında, diğer mimarlık ofislerine de partner olarak destek vermekteyiz. Projeleri hızlı ve nitelikli üretmemizden dolayı özellikle kişi sayısı yüksek ofislerle proje bazlı ortaklıklar kurabiliyor, onlarla birlikte proje sürecini yönetebiliyoruz.
Neden AYD İç Mimarlık?
Diğer tasarım ofislerinden farkımız; tasarım hizmeti ile birlikte projeyi üretim ve işleyiş biçiminden ele alarak yönetiyoruz. Fizibilite çalışmaları, tasarım yönetim planlaması, ihale süreçleri ve sözleşme hizmeti ile birlikte projeleri bütünüyle irdelediğimiz için tercih edilmekteyiz.

19
Yıllık
İç Mimarlık
Deneyimi

Aydın BERDAN (KURUCU ORTAK)

İç Mimari / Restorasyon

Serhat Başak (KURUCU ORTAK)

Aydın ÇELEBİ

İşletme (Danışman)